Tájékoztatás a VIII. Önkormányzati Vagyongazdálkodási Konferenciáról

2017. március 29./ Körlevelek, szakmai tájékoztatók

Dr. Csongrádi Helga törvényességi felügyeleti szakügyintéző
Hatósági Főosztály / Törvényességi Felügyeleti Osztály

A Miniszterelnökség és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkárainak tájékoztatása értelmében a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (a továbbiakban: NKE) Államtudományi és Közigazgatási Kara, valamint a Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. ismét – immár nyolcadik alkalommal – megrendezi az Önkormányzati Vagyongazdálkodási Konferenciát.

A konferencia időpontja 2017. április 28. (péntek), helyszíne az NKE Ludovika Campusa (1083 Budapest, Ludovika tér 2.).

Csatoltan elérhető az esemény meghívója és programja. A szervezők a rendezvényre való jelentkezési szándékot 2017. április 10. napjáig kérik jelezni az alábbi elérhetőségen:

Mellékletek: